Ogłoszenia weselne i ślubne***Film&Foto***

Wideofilmowanie i Fotografowanie

Fotografia ślubna - reportaż, plener, portret

Wyjątkowe chwile zasługują na niepowtarzalne zdjęcia. Zrobione w tym jednym idealnym momencie by pokazać uczucia i emocje, by zapisać je na zawsze. Zmysłowe i eleganckie zdjęcia które pokażą czułość i miłość która jest między Wami.

Dj na wesele

Profesjonalna oprawa imprez: nagłośnienie każdej mocy - stosownie do pleneru, sali, oświetlenie, obsługa konferansjerska.

Ekskluzywne obrączki ślubne Breuning

Obrączki kupujemy raz w życiu... Dlaczego nie miałyby być one doskonałe? Obrączki ślubne BREUNING dzięki wykorzystaniu supernowoczesnej technologii nie mają sobie równych. Powierzchnia jest utwardzana i odporna na ścieranie. Każda obrączka ma wyobloną powierzchnię wewnętrzną, co zapewnia znacznie większy komfort noszenia. Do każdego modelu można oprawić brylant. Obrączki objęte są dożywotnią gwarancją. Producent zapewnia w przyszłości odnowienie i korektę rozmiaru każdej obrączki (również z brylantami!).

Fotografia ślubna Wrocław

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Jestem fotografką, specjalizuję się w zdjęciach ślubnych, portretach, zdjęciach dzieci, aktach.
Zaufajcie mi a uchwycę dla Was chwilę i oddam ją zaczarowaną w piękną fotografie.

Auto Twoich Marzeń do wynajęcia

Stylowy kabriolet z lat 30-tych XX wieku o gangsterskim wyglądzie i zadziornym pomruku silnika. Auto wprowadzi Was i Waszych gości w nastrój z lat 30-tych XX wieku, kiedy w Ameryce panowała prohibicja, a na salony wkradł się fokstrot. Niepowtarzalny klimat auta powoduje, że jest on wyjątkową propozycją z okazji ślubu. Dodatkowo stanowi on niezwykłą oprawę uroczystości, a dla Was przejażdżka nim będzie niezapomnianym przeżyciem.

  • Pozostałe ogłoszenia:
  • 1
  • 2
  • 3