Porady weselne

piękna panna młoda

Suknie ślubne dla odważnych

Tradycyjne skojarzenia z suknią panny młodej przez lata były te same: biel i długość do samej ziemi. Na głowie obowiązkowy welon, a buty- czółenka na niewielkim obcasie. Taki ,,balowy” wizerunek akcentował podniosłość uroczystości natomiast kolorystyka (biel) symbolizowała niewinność panny młodej – w domyśle: czystość przedmałżeńska. Dzisiaj, kiedy zmieniły się nieco standardy obyczajowości, a młodzi mają stały dostęp do nowinek, także modowych, z Zachodu, także polska panna młoda coraz częściej odważa się na eksperymenty w zakresie stylizacji ślubnej.

formalności ślubne

O formalnościach przed ślubem

Właśnie się zaręczyliście? To wspaniale. Przyszła żona zapewne już planuje rajd po salonach ślubnych oraz pracowniach krawieckich, mąż liczy w myślach gości i marzy o limuzynie, którą pojadą wraz z ukochaną do kościoła... Zaczekajcie. Zanim powiecie sobie magiczne ,,tak” czeka was dopełnienie pewnych formalności.

śpiący mężczyzna

Pozycja snu mężczyzny

Jaka jest ulubiona pozycja twojego męża/narzeczonego? Nie, nie ta, o której myślisz. Chodzi nam o pozycję, którą twój ukochany przyjmuje przed zaśnięciem.
Sposób ułożenia do snu mówi bardzo dużo o osobowości mężczyzny, ponieważ śpiąc czuje się on bardzo swobodnie – mówi dr Samuel Dunkell, amerykański psycholog. A więc rozszyfrujmy twojego śpiącego królewicza.

mąż i żona

Instrukcja obsługi męża

Za tobą niesamowita impreza weselna i szalona podróż poślubna. Ach to błękitne niebo na Santorini... Pora jednak wrócić do szarej rzeczywistości. Zwłaszcza, że twój ukochany ostatnio dziwnie się zachowuje, a ty nie masz pojęcia dlaczego.

lokal na wesele

Jak wybrać lokal na wesele?

W przygotowaniach do ślubu jednym z najważniejszych elementów organizacyjnych jest wybór lokalu. To w nim będziecie podejmować swoich gości, to tu spędzicie wszyscy wyjątkową noc. Dlatego decyzja o wyborze odpowiedniego miejsca jest bardzo ważna i zarazem trudna.

  • Pozostałe porady:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6