Porady weselne

nowożeńcy z wiązanką ślubną

Zanim wybierzemy wiązankę ślubną

Wiązanka ślubna jest niezwykle ważnym elementem wizerunku panny młodej, jednak z nieznanych przyczyn jej wyborowi nie poświęca się z reguły zbyt wiele czasu ani uwagi. Najwięcej emocji standardowo wzbudza suknia, fryzura, czy makijaż. A przecież odpowiednio dobrana wiązanka ślubna może sprawić, że panna młoda zaakcentuje podkreśli swoją urodę, pewne cechy charakteru, a nawet... oczekiwania związane z zamążpójściem! Na co zatem warto zwrócić uwagę zanim złożymy zamówienie w kwiaciarni?

sesja ślubna

Ślubna sesja fotograficzna

Zdjęcia ze ślubu i z wesela to jedna z najpiękniejszych pamiątek z tego wspaniałego wydarzenia, jakim jest zawarcia związku małżeńskiego. Jednak nie wszystkim parom wystarczają fotografie z kościoła, czy urzędu oraz te przedstawiające huczną zabawę weselną, i decydują się na jeszcze jedną sesję- tzw. plener. W dzisiejszych czasach pójście na tę okazję do parku miejskiego, czy nawet na plażę, jest już zdecydowanie niemodne! Pary młode oraz fotografowie prześcigają się zatem w pomysłach na niebanalną scenerię plenerowych zdjęć ślubnych. Oto kilka z odjazdowych miejsc, które mogą posłużyć za "plener".

nowoczesna panna młoda

Ilość świadków na ślubie

Kiedy już wspólnie przyszli małżonkowie podejmą decyzję o planowanych zaślubinach i organizacji zabawy weselnej muszą wybrać odpowiednich świadków. Ostatnio z hukiem weszła na salony moda na tzw. „american wedding”, czyli kilka druchen i kilku drużbantów towarzyszących Parze Młodej. Warto dokładnie przyjrzeć się obu rozwiązaniom.

szczęśliwa dziewczyna do ślubu

Najważniejszy dzień w życiu

Ślub to niezapomniane przeżycie. Towarzyszą temu liczne przygotowania i emocje. Dla wielu ludzi jest to najważniejszy dzień w życiu. Narzeczeni przez wiele miesięcy starają się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Trzeba zadbać o zespół muzyczny, salę, obrączki, poczęstunek i wiele innych rzeczy.

  • Pozostałe porady:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6