Porady weselne

młoda para w noc poślubną

Noc poślubna

Oficjalnie małżeństwo zostaje zawarte z chwilą złożenia przysięgi małżeńskiej. Narzeczeni ślubują sobie miłość, wierność oraz że się nie opuszczą aż do śmierci i po raz pierwszy stają przed ludźmi jako mąż i żona. Kobieta może jeszcze przez kilka tygodni lub nawet miesięcy czuć, że trwa w stanie granicznym, ale wszystko, co dzieje się po ślubowaniu, należy już do trzeciej fazy – obrządku wcielenia.

taniec nowożeńców

Pierwszy taniec na wesele

Trudno sobie wyobrazić wesele bez pierwszego tańca pary młodej – jeszcze kilka lat temu była to całkiem spontaniczna choreografia nowożeńców, obecnie przygotowania do tej chwili trwają nawet kilka miesięcy. Dzisiaj z pomocą DJ'a Maciej Wilkanowskiego zdradzamy wszystko o pierwszym tańcu.

para młodych w sali weselnej

Wybieramy salę na wymarzone wesele

Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu młodych ludzi, zapadające w pamięć do końca życia. Każda para chce, by ta cenna chwila była źródłem niezapomnianych wrażeń, dlatego troszczy się nawet o najmniejszy szczegół w czasie organizacji wesela. Jednym z kluczowych zadań, jakiego muszą podjąć się narzeczeni już na samym początku, jest wybór odpowiedniej sali weselnej. Czym zatem należy się kierować w tej kwestii?

małżeństwo rozwodzi się - rysunek

Jak się (nie) rozwodzić

Brak zrozumienia… To częsta przyczyna rozmijania się życiowych dróg osób, które dawniej, niejednokrotnie przez całe lata, nie mogły bez siebie funkcjonować. Stając na takim rozdrożu, zastanawiamy się, czy iść dalej razem czy osobno. Jeżeli zdecydujemy się na rozstanie, pamiętajmy o kilku ważnych zasadach.

ludziki i wodzirej

Po co nam wodzirej weselny?

Jedną z ważniejszych chwil w życiu wielu ludzi jest ślub i wesele, dlatego konieczne jest zadbanie o to, aby były to naprawdę niezapomniane chwile, które będziemy wspominać z nostalgią. Oprócz przygotowań związanych z organizacją wesela i ślubu należy pomyśleć o oprawie muzycznej i zatrudnieniu osoby, która będzie odpowiedzialna za zmotywowanie gości do świetnej zabawy.

  • Pozostałe porady:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6