Rodzice Pary Młodej

rodzice

Podziękowania dla Rodziców Pary Młodej

Ten dzień jest wyjątkowy dla dwóch najważniejszych uczestników ceremonii i przyjęcia weselnego - Pary Młodej. Warto jednak w tym dniu pamiętać o osobach najbliższych, dzięki którym to wesele się odbyło i doszło do połączenia się dwóch kochających serc. Tymi osobami są rodzice Pana Młodego i Pani Młodej.

Wiele par w tym dniu w szczególny sposób próbuje podziękować własnym rodzicom za opiekę i wychowanie. Sposobów na takie podziękowania jest kilka.

Dawniej w trakcie oczepin Para Młodych głośno dziękowała rodzicom za ich trud włożony w wychowanie. Dziś coraz mniej osób o tym pamięta. A przecież tak wiele troski i wysiłku włożyli rodzice w naszą drogę do dorosłości.Innym sposobem na podziękowanie za ich niebagatelny wkład jest piękny bukiet kwiatów zakupiony przez Parę Młodych przed ślubem. Czasem zamiast kwiatów można pomyśleć o koszu słodyczy.

Warto w trakcie przyjęcia zadedykować przynajmniej jeden utwór tylko rodzicom, aby każdy z gości mógł ich dostrzec i podziękować za przyjęcie.Niezwykłym prezentem może być chwila uwieczniona na fotografii. Niekiedy Para Młodych decyduje się na zakup pięknej biżuterii, aby tym wyrazić swoją wdzięczność. Na bransoletce dla teściowej czy mamy można wygrawerować inicjały i datę ślubu ich dzieci. Niezwykle oryginalnym pomysłem jest wygrzebanie ich ślubnej fotografii i w nowej oprawie wręczenie jej w dniu naszego własnego ślubu. Będzie to dla nich niezwykle sentymentalna podróż w szczęśliwe chwile w tym wyjątkowym dniu. Niektóre pary wolą jednak podziękować rodzicom już po ceremonii ślubnej, zapraszając ich na wystawną kolację.Podziękowanie ma bardzo duże znaczenie i wartość symboliczną. To w jaki sposób tego dokonamy zależy od naszej pomysłowości, ale bezwzględnie należy o tym pamiętać.